Hakkımızda

Kurum Profili
Elform,sektöründe lider konumda olan Vempi Plastik firmasının ana tedarikçisi konumundadır.

Türkiye'de Pet'in gıda ile tanışmasında,öncü olmak üzere yola çıkan Vempi Plastik,1999 yılında İzmir Serbest Bölge'de kurulmuştur.

Elform, teknolojik yatırımlar sayesinde en uygun ürün kalitesi sağlamak ve aynı zamanda sektörde ki yükselişini, daha büyük fark yaratarak sürdürmeyi hedeflemektedir.

Ürün gamında pet sızdırmaz kaplar bulunan Elform Plastik bir Vempi Şirketler grubu üyesidir.

Vizyonumuz
:
Türkiye pazarında liderliği büyüyerek sürdürmek, ileri kalite teknikleri ve rekabetçi fiyatlarla küresel tanınmışlık sağlamak.

Misyonumuz:
Küresel yaygınlık ve sürdürülebilir büyümeyi sağlayacak müşteri memnuniyetinde artışı hedeflemek.
Yüksek teknoloji ve esnek üretim sistemleri kullanarak müşterilerimize birinci sınıf ürünler ve hizmetler sağlamak.
Yurtiçi ve fırsat yurtdışı pazarlarda ürünlerinin satışını müşteri odaklı bir yaklaşımla gerçekleştirmek.
Sürdürülebilirlik bilinci ile çevreyi korumak, evrensel değerlere uymak, iş sağlığını ve güvenliğini sağlamak, topluma destek vererek ve değer katmak.

Elform DNA'sı
-Kalite; En yüksek kalitede üretim. Yalın üretim aracılığıyla sürekli gelişim.
-Güvenilirlik; Tedarikçi zincirinde güçlü kontrol. Üretimde toplam kalite anlayışı.
-Müşterilere zamanında hizmet; Müşteriye atanmış kontakt isim ile 24 saat hizmet. Projelerinin en rekabetçi hızda devreye alınması.
-“Just in Time” sevkiyatı; Üretimde sürekliliği ve rekabetçi fiyatları devam ettirmek.
-Geniş ürün çeşitliliği.

Sosyal Sorumluluk
Sektörün güçlü kuruluşlarından biri olan Elform olarak bizler, sanayi ve teknolojide var olan gücümüzü ve birikimimizi topluma katma değer sağlayacak projeler üreterek daha da büyütmemiz gerektiğine inanıyoruz.
Bu doğrultuda küresel bir marka olan Elform Plastik sahip olduğu tevazu, insana ve doğaya saygı değerlerinin bir yansıması olarak tüm faaliyetlerinde sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmeyi iş ahlakının temel değeri olarak kabul eder ve her Elform Plastik çalışanı da bu bilince haiz bireyler olarak sosyal sorumluğunu yerine getirmeye çalışır.
Çünkü Elform Plastik ekibi olarak biz inanıyoruz ki, refah seviyesi yüksek toplumlar her bireyin, her şirketin toplumsal sorumluluğunu yerine getirmesi, doğaya ve insana yatırımlarını attırmasıyla gerçekleşecektir.